DJ Mahmut Orhan’dan yaza özel ‘One’

Doğu batı sentezini en güzel şekilde harmanlayan, birbirinden hit 16 şarkıda imzası bulunan başarılı DJ Mahmut Orhan’ın merakla beklenen “One” albümü şimdi Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dinleyicisiyle buluşuyor!

1993 Bursa doğumlu Mahmut Orhan, 16 yaşında Bursa’da DJ’lik yaparak kariyerinin ilk adımlarını attı. Henüz 19 yaşındayken İstanbul’un en seçkin gece klüplerinden birinin müzik direktörlüğünü üstlenerek İstanbul’a yerleşen Mahmut Orhan’ın kaderi bu işle birlikte değişti.

Elektronik müzik alanında dünyanın en büyük müzik yapım şirketlerinden biri olan Ultra Music ile yolları keşisen Orhan, 2016 yılında Sena Şener vokaliyle “Feel” şarkısını tüm müzikseverlerle buluşturdu. “Feel” şarkısıyla 280 Milyonu aşkın YouTube izlenmesi alan Mahmut Orhan, bu işiyle dünya çapında adından sıkça söz ettirdi. Düzenlemelerinde imzası bulunan birçok hit parçayla Kanada’dan Almanya’ya, Londra’dan Hırvatistan’a, Dubai’den Rusya’ya kadar 25’i aşkın ülkede binlerce kişiye setlerini çalan Mahmut Orhan, kısa sürede globalde de müzikseverlerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Türkçe hit şarkılara yaptığı remikslerle de adından sıkça söz ettiren ve şarkılarımızı dünyaya duyuran, yetenekli genç DJ aynı zamanda prodüktör Mahmut Orhan, imzasını attığı işlerle her daim müzik listelerinin zirvesinde yerini aldı.

Mekanlarda çaldığı ve binlerce kişinin coşkulu bir şekilde eşlik ettiği bu parçalardan 16 tanesini “One” albümünde bir araya getiren başarılı DJ Mahmut Orhan, ilk kez kendi albümünü dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Tarkan, Ajda Pekkan, Yalın, İlyas Yalçıntaş, Buray, Teoman, Ferhat Göçer ve Kenan Doğulu gibi başarılı isimlerin sesinden dinlemeye alışık olduğumuz şarkılar, Mahmut Orhan dokunuşlarıyla bu albümde buluşuyor. Birbirinden keyifli toplam on altı şarkıdan oluşan “One” albümü tüm dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak!

 

Bu albümde yer alan parçalar;
01 Tarkan - Her Şey Fani(Mahmut Orhan Remix)
02 Yalın-Ki Sen(Mahmut Orhan Remix)
03 İlyas Yalçıntaş-İçimdeki Duman(Mahmut Orhan Remix)
04 Buray-Mecnun(Mahmut Orhan Remix)
05 Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz-Düştüm Ben Yollara(Mahmut Orhan Remix)
06 Murat Dalkılıç-Derine(Mahmut Orhan Remix)
07 Teoman-Bu Aşk Fazla Sana(Mahmut Orhan Remix)
08 Ajda Pekkan-Cool Kadın(Mahmut Orhan Remix)
09 Kenan Doğulu-Tutamıyorum Zamanı(Mahmut Orhan Remix)
10 maNga-Cevapsız Sorular(Mahmut Orhan Remix)
11 Yalın-Sesinde Aşk Var (Mahmut Orhan Remix)
12 Mark Eliyahu - Journey (Mahmut Orhan Remix)
13 Sofi Tukker-Drinkee (Mahmut Orhan Remix)
14 Mahmut Orhan feat. Sena Şener – Feel
15 Mahmut Orhan Feat. Eneli - Save Me
16 Mahmut Orhan & Colonel Bagshot - 6 Days