Erkin Arslan'dan ‘Hayda’

Yayınladığı başarılı projelerle müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştıran Erkin Arslan, Hayda adlı yepyeni şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Müziğindeki yeni arabesk tınılar ile çok farklı bir tarz yakalayan Erkin Arslan, bu projesinde de aşkın bambaşka hallerini keyifli ve etkili bir çalışma ile ön plana çıkarıyor.

Şarkısında ilk görüşte aşkın anlık olarak yarattığı bocalama duygusunu dinleyenlere içtenlikle aktaran Erkin Arslan, böyle bir durum karşısında insanların yaşadığı şaşkınlık ve çaresizliği ustalıkla ele alıyor.  

İzmir’in Alaçatı ilçesinde Olgu Baran yönetmenliğinde çekilen klipte ise Erkin Arslan’a güzel oyuncu Ece Uslu’nun neşeli görüntüleri eşlik ediyor. İkilinin başarılı performansları izleyenleri ekranları başına kitliyor.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Erkin Arslan’a ait olan şarkının mix’i Sarp Özdemiroğlu, mastering’i ise Çağlar Türkmen imzası taşıyor.

Yaylılarda İstanbul Strings’in dokunuşlarıyla olağanüstü bir hal alan şarkının vokal koçluğunu ise Emre Altuğ üstleniyor.

Erkin Arslan’ın yeni şarkısı ‘Hayda’’ Jinglehouse etiketiyle 27 Ağustos Cuma günü itibariyle tüm dijital platformlarda yerini aldı!