Evren Uysal’dan 2. Solo albüm [HAM]

Müzisyen Evren Uysal yeni tutkusu dağ tırmanışlarından aldığı ilhamla kendi mutfağında hazırladığı az el değmiş, özüne sadık kalınmış [HAM] şarkılarla ve aynı adlı yeni albümüyle karşınızda!

[HAM], Evren Uysal’ın daha önce hiç kimsenin dinlemesine izin vermediği şarkı eskizlerinden ve arka plan seslerden oluşuyor. Bu çalışmaları gösterişli prodüksiyon sürecine dahil etmeden evinin mutfağında kaydettiği gibi kendinden emin ve açıkça sunuyor. Akustik gitar, ambiyans ve ses efektlerinden oluşan albüm Evren Uysal’ın son dönemlerdeki özel tutkusu dağlara da bir saygı duruşu niteliğinde. Murat Tümer (MAVİSAKAL, FOMA - Müzisyen): “[HAM] yıllardır tanıdığım Evren'in iç dünyasına dönüşünü, "öz" ünü yansıtan kayıtlardan oluşuyor. Dinlerken; denizlere yelken açan, kendisini dinleyen, Everest'in sesini duyan, Nepal sevgisini onurlandıran ve sen sormasan da "İyi Misin?" diye soran bir adamı, Evren Uysal'ı bulacaksın. Gerçek Evren Uysal'ı.” Albümden ilk olarak “Gelmiyor Aklıma” isimli parçanın Selin Önel imzalı videosu yayınlandı.

 

 

[HAM], BIG FAT MAMA etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında! Evren Uysal ile ilgili tüm güncel haberlere www.evrenuysal.com adresinden ulaşabilirsiniz.