''Mazhar Alanson'' Şarkılarını ''Burcu Güneş''e Emanet Etti!

Özgün projeleriyle her dönem adından sıklıkla söz ettiren Türkiye'nin en güçlü kadın yorumcularından ''Burcu Güneş'', içinden geçtiğimiz zor günlerde dinleyecilerini, geçmişteki çok özlediğimiz anılara eşlik eden şarkılarla, bizleri umut veren akustik bir yolculuğa çıkarıyor.

Kısa bir süre önce yayınlamış olduğu ''Bir Kadın'' isimli teklisi müzik listelerinin zirvesinde yer alan sanatçı, konserlerin sekteye uğradığı ve üretimin yavaşladığı bu süreçte hiç hız kesmeden üretmeye devam ederek sevenlerini yeni bir projeyle buluşturdu.

 

Uzun yıllardır adını kült olmuş şarkılar listesine altın harflerle yazdıran; Mazhar Alanson’un “Benim Hala Umudum Var'' ve '' Ah Bu Ben'' adlı şarkılarını yeniden yorumlayan ''Burcu Güneş'', eşsiz yorumuyla muhteşem bir potpuriyi müzikseverlerle buluşturmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyor. Türk müziğinin duayeni Mazhar Alanson'dan aldığı bu değerli emanetle ilgili ''Burcu Güneş'' hislerini şu sözlerle dile getirdi;
“Benim için çok özel bir emanet, aylardır evde olduğumuz süreçte, tamamen amatör bir ruhla yola çıktığımız Serkan Ölçer ile ikimizin de pop tarihindeki en sevdiğimiz eserlerin başında yer alan bu şarkıların kayıtlarının kendiliğinden böyle güzel bir boyuta gelmesi beni çok heyecanlandırdı. Mazhar abiye dinlemesi için gönderdiğimde çok beğendi. Bu şarkıların onun göz bebekleri olduğunu biliyorum, umarım benim yorumumla da ayrıyeten sevilip, beğenilir.”

 

Ev stüdyosunda çekilen klip, izleyicisinin kalplerine konuk olarak içimizi ısıtacak. Projenin aranjesini üstlenen Serkan Ölçer aynı zamanda projenin klip yönetmenliğine de imzasını attı.

 

Burcu Güneş ''Benim Hala Umudum Var'' ve ''Ah Bu Ben'' 27 Mayıs’tan itibaren tüm müzik platformlarında yayında.