“Annem” Filminin Video Klibi Yayınlandı

Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel’in başrollerinde oynadığı, bu yılın iddialı projelerinden “Annem” filminin video klibi yayınlandı.

Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN ve Motion Content Group’un üstlendiği “Annem” filminin de şarkısı olan Candan Erçetin’in, kalplerimizi titreten “Annem” şarkısı ilk kez kliplendi.

 

Filmin senaryosunu okuduğunda yönetmenin heyecanına ortak olan Candan Erçetin sözleri Zeynep Aylin Atalay’a, müziği kendisine, düzenlemesi Alper Erinç’e ait olan şarkısını, eklenen yeni sözlerle, 20 yılın ardından yeniden yorumladı.

 

Heyecanla beklenen “Annem” filminden duygu yüklü sahnelerin olduğu video klip için Candan Erçetin, filmin çekildiği yer olan kendi memleketi Kırklareli’nde kamera karşısına geçti. Alpullu Tren İstasyonu’nun tarihi dokusunda çekilen video klibin yönetmenliğini, filmin yönetmeni Mustafa Kotan yaptı.

 

Ayşe Balıbey, Evren Erdoğan, Bener Karaçor’un kaleme aldığı filmin hikayesinde; evladı için imkansızlıkları mümkün hale getiren fedakar bir anne (Sumru Yavrucuk - Ayşe) ve annesinden utanan, yaşadığı yerden bir an önce kurtulmak isteyen genç kızın (Özge Gürel - Nazlı) üniversite ile başlayan yolculuğu, büyüdüğü köyden uzaklaşması, başından geçenlerin ardından yıllar sonra doğduğu köye, annesine geri dönme hikayesi anlatılıyor.

20 Eylül’de vizyona girecek filmde Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel ile birlikte; Sercan Badur, Tuna Orhan, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fulya Özcan, Zuhal Acar, Tuğçe Karabayır rol alıyor.