Elvan Günaydın'dan "İlk Pazar"

Elvan Günaydın'ın uzun süredir yayınlanması merakla beklenen single çalışması "İlk Pazar" PDND etiketiyle dijital müzik platformlarında dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

22 Eylül Cuma günü dinleyicilerin beğenisine sunulan şarkının sözlerini Gökhan Şahin bestesini Serkan Balkan düzenlemesini Osman Çetin'in yaptı.

 

Naif, yumuşak, ruha dokunan ve  güçlü vokali ile söylediği şarkılarda büyülü bir atmosfer yaratmayı başaran Elvan Günaydın, Enbe Orkestrasında Mustafa Ceceli ile seslendirdiği "Eksik", sonrasında "Hikaye" ve "Senden Kıymetli Mi?" şarkıları ile listelerde haftalarca üst sıralarda yer almayı da başardı.

 

 

Öncelikli derdi her zaman müzik olan genç yıldız, kendisine büyük bir fırsat tanıyan Enbe Orkestrasının kurucusu Behzat Gerçeker ile profesyonel yaşama adım atmasının büyük bir şans olduğunu söyledi. Elvan Günaydın, ilk single'ı "İlk Pazar" için Türkiye'nin en mühim müzik adamlarından Soner Sarıkabadayı'nın desteğini almasının kendisine inanç, hırs ve başarma duygusu kattığını söyledi. Pdnd Müzik ile çalışıyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ekledi.

 

"İlk Pazar"ın baharın ve yazın renkli tonlarını taşıyan video klibi Heybeliada'da Işıl Reina yönetmenliğinde gerçekleştirildi. Single çalışması ise Safa Gülsoy tarafından fotoğraflandı.