Kaan Öztürk’ten ‘Sen ve Ben’

Kaan Öztürk "Sen ve Ben“ şarkısı ile tüm müzik platformlarında yerini aldı!

Kaan Öztürk’ten ‘Sen ve Ben’

Ajda Pekkan, Yaşar, Gülşen gibi birçok sanatçının vokal ve gitaristliğini yapmış olan , kendi yazdığı ve bestelediği "Sen ve Ben“ şarkısı ile tüm müzik platformlarında yerini aldı.

 

Eğlenceli ve enerjik sahnesi ile bilinen; sahne performanslarında mizahi içeriğe de bolca yer veren Kaan Öztürk, tekli şarkılar serisine, sözü ve müziği kendisine ait olan “Sen ve Ben” ile devam ediyor. Sen ve Ben şarkısı, Vocal Records etiketiyle görücüye çıktı.

Ajda Pekkan, Yaşar ve Gülşen gibi birçok ünlü sanatçının da vokal ve gitaristliğini yapan Kaan Öztürk’ün yeni şarkısı Sen ve Ben’in aranjesi Serkan Baysal tarafından Baysal stüdyolarında yapıldı . Heybeliada’da çekilen klip Latin Bossa Pop-Rock tınılarıyla müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

 

  Kaan Öztürk Hakkında

 

Kaan Öztürk 15 yılı aşkın müzik yolculuğunda, gitarı ve vokaliyle Ajda Pekkan, Yaşar, Gülşen gibi isimlerin sahnesinde yer aldı. Emel Müftüoğlu, Reyhan Karaca, Onur Mete ve Harun Kolçak gibi bir çok sanatçıyla featuring konsept programlar yaptı ve yapmaya devam ediyor. Iclal Aydın'ın sunduğu ve yıllar süren Hayat Güzeldir programında gitarıyla yer alan Kaan Öztürk, Ata Demirer'in 'Eyvah Eyvah 1' filminde de rol aldı. Tecrübelerini sahneye aktaran Kaan Öztürk, müzisyenliği kadar şovmenliğiyle de izleyicileri etkiliyor.