Ünlü makyaj artisti Seçkin’den sürpriz single!

Bir çok şarkıcı ve oyuncunun vazgeçilmez makyaj artisti Seçkin, Yokuş ismini verdiği hareketli şarkısını dinleyiciler ile buluşturuyor.

Uzun yıllardır sektörde Simge, Sibel Can, Hande Ataizi, Nil Karaibrahimgil, Ebru Gündeş ve Ajda Pekkan 'a kadar bir çok şarkıcı ve oyuncunun vazgeçilmez makyaj artisti olan Seçkin, ilk dinleyişte dillere dolanan Yokuş ismini verdiği hareketli şarkısını dinleyiciler ile buluşturuyor. 

 

Oldukça iddialı bir şarkı ile ilk projesini yayınlayan sanatçı, yaz döneminin hit'i olmaya aday şarkısı Yokuş'ta yakışıklılığı ve ses tonu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Söz ve müziği Melda Gürbey'e, düzenlemesi Serkan Balkan'a ait olan şarkının mix&mastering'i Emre Kıral imzası taşıyor.

 

Kartonet, fotoğrafları ve video klibi için usta yönetmen ve fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın objektifinin karşısına geçen Seçkin, klipteki etkileyici sahneler ile beğeni toplayacağa benziyor. Yokuş'un back vokallerinde Simge eşlik etti ! 

 

Vokal koçluğunu Onur Selçuk'un üstlendiği şarkıda son dönemin yükselen yıldızı Simge back vokallerde Seçkin'e eşlik ederken, video klipte görüntüsüyle de genç sanatçıya  destek verdi.

 

Seçkin'in ilk şarkısı Yokuş, 7 Nisan'da DMC etiketi ile tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yerini alacak.