Yalın’dan ‘Hele Bi Başla’

Şarkılarıyla kalbimize dokunan aşktan adam Yalın, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na, söz ve müziği de kendisine ait yeni single’ı ‘Hele Bir Başla’ ile karşınızda!

Duygu Gözlerden Geçer

İlk albümünden bu yana  kalpten kalbe köprü kurarak hislere tercüman olan albümlere ve single’lara imza atan pop müziğin başarılı ismi Yalın, DMC etiketiyle 13 Şubat‘ta söz ve müziği kendisine ait olan yeni single’ı ‘Hele Bi Başla’ ile sevenleriyle buluşacak. İletişim çağının insanları dönüştürdüğü ,insanın dokunmaya, dokunarak barışmaya, anlaşmaya çok uzak ve aç olduğunu belirten Yalın ,“ Mesaj üzerinden duygu iletilmez. Duygu gözlerden, dudaklardan, bakıştan, duruştan ve dokunuştan geçer” diyor....

 

Sevginin ve Aşkın Günü

Yeni single’ı “Hele Bi Başla” nın 14 Şubat’tan bir gün önce yayınlanacak olmasıyla ilgili olarak sevginin ve aşkın günü 14 Şubat’ın, anlaşmaya çabalamaya başlamak için en güzel gün olduğunu söyleyen Yalın, şöyle devam ediyor ; “Bir sarılabilsek, bir el sıkışabilsek aslında aşılır en büyük engeller ve ısınır kalpler. Geç olmadan başlayalım, sarılarak…” Hele Bi Başla ”